محصولات کانن

دوربین کانن

فتوکپی کانن

خدمات

پرینتر کانن

اسکنر کانن

محصولات

لوازم جانبی کانن

خدمات کانن

محصولات

شرکت کانن محصولات متنوعی تولید می کند که از این دسته از محصولات می توان به دوربین کانن , فتوکپی کانن ,  پرینتر کانن , اسکنر کانن و لوازم جانبی دوربین نام برد . کانن با عرضه ی محصولات خود به بازار , فروش چشمگیری را در سرتاسر دنیا رقم زده به شکلی که دوربین کانن معروف ترین و پرفروش ترین برند بازار دوربین می باشد . همچنین کانن در تمامی کشورها نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش را می دهد تا بدین وسیله کل دنیا را با اجناس خود آشنا می سازد و کانن را جهانی می کند . محصولات کانن کیفیت بسیار بالایی داشته و در قیاس با رقبا آپشن بیشتری ارائه می دهد. در قسمت پایین توضیحاتی مختصر راجع به هر کدام از محصولات کانن ارائه شده است .

دوربین کانن

دوربین کانن مانند سایر محصولات کانن بهترین بازار جهانی در مقایسه با رقبا در زمینه ی دوربین عکاسی و دوربین فیلمبرداری را دارد . کانن در تلاش است با مدیریت و زمان بندی مناسب بهترین توزیع دوربین در نقاط مختلف در جهان را ایجاد کند . از همین رو نمایندگی فروش دوربین کانن در ایران به تمامی شهرها نمایندگی داده تا تمامی مردم به راحتی جنس خود را تهیه کنند . فروش دوربین کانن ۷۰ درصد فروش بازار را در بر میگیرد و دوربین کانن هم کیفیت فوق العاده ای دارد و هم قیمت متناسب نسبت به سایر برندها دارد و تنوع محصول به صورت کامل و همینطور دوربین کانن بیشترین آپشن را دارا می باشد .

فتوکپی کانن

فتوکپی کانن از محصولات شاخص کانن محسوب می شود و در اکثر ادارات و سازمان های دولتی و غیر دولتی از این محصول استفاده می شود . فتوکپی کانن بسیار پر کاربرد بوده و استفاده از آن بسیار راحت می باشد . در هنگام خرید فتوکپی کانن از نمایندگی اصلی کانن یا فروشگاههای مجاز کانن که زیر مجموعه نمایندگی کانن می باشند و مجوز لازم جهت فروش را دارند خریداران جنس را انتخاب کرده و به فروشنده اعلام می کند و سپس فروشنده فتوکپی مدنظر خریدار را برای او ارسال می کند . سپس کارشناس مربوطه هنگام تحویل جنس تمامی آپشن ها و نحوه کارکرد را به خریدار آموزش می دهد .

پرینتر کانن

پرینتر کانن از دیگر محصولات کانن می باشد . پرینتر کانن به علت اندازه استانداردی که دارد مورد استفاده هم پشرکت های بزرگ و هم مراکز کوچکتر می باشد . پرینتر کانن علاوه بر اینکه اندازه ی استاندارد دارد که یک آپشن مطلوب لحاظ می شود قیمت متناسب داشته و کارایی بسیار بالایی دارد . پرینتر کانن به ندرت خراب می شود و در صورت استفاده درست اصلا خراب نمی شود . در صورت خرید پرینتر کانن از نمایندگی یا فروشگاههای مجاز کانن که زیر مجموعه نمایندگی رسمی کانن می باشد کارت گارانتی را دریافت کرده و در صورت بروز هر گونه خطا با کارشناسان کانن تماس حاصل فرمایید که یا به صورت تلفنی ایراد را برطرف ساخته یا در صورت مشکلات بزرگتر کارشناس جهت سرویس محصول به آدرس خریدار مراجعه می کند . و در زمان گارانتی بدونه هزینه پرینتر را تعمیر می کند .

اسکنر کانن

از دیگر محصولات پر فروش و پر کاربرد دیگر کانن اسکنر کانن می باشد . موجودیت اسکنر در محصولات کانن سبب تکمیل چرخه ی ماشین های اداری کانن می باشد یعنی علاوه بر فتوکپی و پرینتر , اسکنر نیز با مارک کانن وجود دارد و اکثر ادارات یا سازمان های دولتی و همچنین مراکز غیر دولتی به دلیل ست بودن محصولات هر سه را از کانن تهیه کرده زیرا این خود موجب چند عامل می شود مثل : اینکه نوع کارکرد هر سه به یک شکل است یعنی اگر کارکرد و کاربرد فتوکپی را یاد بگیرند اسکنر را نیز یاد می گرفتند و یا اینکه در صورت سرویس ماهانه یا نیاز به تعمیر با یک کارشناس یا شرکت جهت خدمات کار می کنند و سایر مواردی که موجب انتخاب اسکنر کانن می شود . کارایی و شکل ظاهری نیز از عوامل مهم دیگر در مورد انتخاب اسکنر کانن می باشد .

لوازم جانبی دوربین کانن

لوازم جانبی دوربین کانن از الزامات به نسبت دوربین می باشد . به طور مثال کیف دوربین مورد استفاده در جهت دوربین می باشد . یا مثلا محافظ دوربین جهت آسیب ندیدن دوربین خریداری و بر روی دوربین نصب می شود . از دیگر لوازم میتوان به بند و گریپ اشاره کرد که جهت سهولت کار با دوربین می باشد . در استفاده از این کالا دوربین را به این واسطه و با بند آویزان گردن کرده و کار عکسبرداری یا فیلمبرداری را انجام می دهد . کابل و اتصالات , ویوفایندر و لوازم جانبی , کنترل کننده ها و .. از دیگر لوازم جانبی دوربین کانن می باشد . البته کارت های حافظه , سه پایه ها و دیگر محصولات نیز موجود هستند که در صفحه لوازم جانبی دوربین کانن راجب تمامی موارد به اندازه لازم توضیح داده شده است .

خدمات کانن

خدمات کانن یعنی نسبت به تعمیرات تمامی محصولات کانن . اگر دوربین کانن مشکلی داشته باشد چه سیستمی چه نرم افزاری و چه سخت افزاری واحد خدمات کانن با کارشناسان کاردان و متخصص مشکل دستگاه را برطرف خواهند ساخت . اگر فتوکپی یا سایر ماشین های اداری مانند اسکنر و پرینتر کانن در جهت استفاده نادرست آسیب ببینند تعمیرات فتوکپی کانن یا تعمیرات ماشین های اداری کانن با داشتن متخصص تعمیرات ماشن های اداری مشکل را شناسایی و به نحو احسن برطرف می سازد . در خصوص وسایل سنگینی مثل فتوکپی نیاز به مراجعه نیست و تعمیر فتوکپی کانن در محل صورت می گیرد . یعنی تعمیر دستگاه کپی کانن در شرکت دارنده دستگاه انجام می شود . واحد خدمات کانن از واحد فروش جدا بوده ولی هر دو زیر نظر نمایندگی کانن در ایران انجام وظیفه می کند .

لینک های مرتبط : نمایندگی کانن