خدمات کانن

تعمیر اسکنر کانن

خدمات

تعمیر پرینتر کانن

تعمیر فتوکپی کانن

تعمیر دوربین کانن

خدمات

شرکت کانن با توجه به فروشی که در زمینه محصولات خود مانند دوربین , فتوکپی , پرینتر , اسکنر و سایر محصولات دارد خدماتی را تحت عنوان خدمات پس از فروش کانن در زمینه ی تعمیرات دوربین کانن , تعمیرات فتوکپی کانن ,  تعمیرات پرینتر و تعمیرات اسکنر کانن به مشتریان ارائه می دهد تا بدین وسیله برای مشتریان خود این امکان را فراهم سازد که علاوه بر خرید آسان از نمایندگی کانن در صورت بروز مشکل در دستگاه یا ایجاد خرابی آن دستگاه را به نمایندگی برده و به دست متخصصین تعمیرات بسپارند و در نتیجه با توجه به اطمینان از برطرف شدن عیب دستگاه خود آن وسیله را پس از تعمیر تحویل گرفته و دوباره مورد استفاده قرار می دهند .

تعمیر دوربین کانن

تعمیرات دوربین کانن در ایران کاملا به صورت انحصاری می باشد و بنا به اینکه امری کاملا تخصصی می باشد از عهده هر مرکز تعمیراتی بر نمی آیید . تعمیر دوربین هم از نظر موجودیت قطعات و هم از بابت تخصص تعمیر کاری بسیار سخت می باشد که نمایندگی رسمی کانن در تهران با به کار گیری تیمی متخصص در امر تعمیرات دوربین و تضمین خدمات پس از فروش این امر را میسر ساخته است . البته لازم به ذکر است که شرکت کانن در ژاپن قطعات اورجینال را برای نمایندگی ارسال می کند و این خود بزرگترین دلیل برای اطمینان بخشی نمایندگی کانن هم از جانب کارشناسان این حوزه و هم مشتریان کانن می باشد .

تعمیر فتوکپی کانن

فتوکپی به علت جسم سنگینی که دارد عموما برای دارندگان این دستگاه راحت تر است که در محلی که هست تعمیر انجام شود و همچنین مراکزی که تعمیر فتوکپی کانن در محل را انجام می دهند بسیار کم می باشند . فتوکپی کانن در برابر سایر برند ها بسیار مقاوم تر می باشد . ولی هر دستگاهی به هر دلیل ممکن احتمال خرابی دارد و کارشناسان تعمیر دستگاه کپی با استفاده از استاندارهای تعمیرات و با بهره گیری از قطعات اورجینالی که مستقیما از شرکت کانن ژپن ارسال شده و دریافت گردیده توسط نمایندگی کانن در تهران دستگاه فتوکپی را تعمیر و تحویل مشتریان می دهد .

تعمیر پرینتر کانن

برای تعمیرات پرینتر مرکز زیادی وجود دارند و تعمیرات انواع پرینتر و ماشین های اداری را انجام می دهند . اما اشکال کار این دسته از مراکز این است که به خاطر اینکه نمایندگی رسمی آن برند پرینتر نیستند قطعات اورجینال را ندارند در نتیجه مجبورند از قطعات غیر اورجینال موجود در بازار استفاده کنند که این قطعات هم کیفیت لازم را ندارد و هم در اکثر اوقات استفاده از این قطعات قلابی مشکلات دیگر برای دستگاه فتوکپی ایجاد می کند . نمایندگی رسمی کانن در ایران امکان تعمیر انواع پرینتر برای مشتریان را فراهم ساخته و با استفاده از قطغات اورجینال و تیمی متخصص خدمات پس از فروش پرینتر کانن را انجام می دهد .

تعمیر اسکنر کانن

تعمیر اسکنر کانن نیز به مانن دوربین فتوکپی و پرینتر کانن می باشد . یعنی شرکت ژاپن قطعات اورجینال را به نمایندگی مجاز کانن در ایران ارسال می کند و نمایندگی کانن با تیمی متخصص که تخصص تعمیرات ماشین های اداری مخصوصا اسکنر را دارند دستگاه مخروب مشتریان را تعمیر و به سلامت تحویل صاحبان دستگاه می دهد . اسکنر کانن به دلیل ظرافت در طراحی همواره برای تعمیرکاران بسیار به سختی تعمیر می شود و اغلب مراکز تعمیراتی از تعمیر این دستگاه تفره می روند اما نمایندگی رسمی کانن در ایران این کار را به سادگی انجام می دهد و پس از تعمیر آن را به دست مالک اسکنر می رساند .

لینک های مرتبط : نمایندگی کانن